укр рус eng
 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів» (ТОВ «ВСЕАПФ») зареєстрований 22 січня 2004 року. Спеціалізується виключно на адмініструванні пенсійних фондів. На відміну від більшості компаній, які поєднують діяльність з адміністрування НПФ з управлінням активами НПФ, ТОВ «ВСЕАПФ» не має і не планує отримувати ліцензію на управління активами НПФ.

Фахівці Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів, що займають ключові керівні й функціональні позиції, мають широкий досвідом роботи на відповідальних посадах у великих системних банках Україні, досвідом управління інвестиційними проектами, досвідом участі в проектах міжнародних організацій, в тому числі і в якості консультантів проекту Світового Банку "Впровадження пенсійної реформи в Україні », мають підтверджену відповідними свідоцтвами кваліфікацію фахівців з питань адміністрування недержавних пенсійних фондів.
Також фахівці Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів брали участь у розробці Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення», входили до складу робочої групи з розробки нормативно-правових актів при Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг, брали участь як постановники завдання в розробці спеціалізованого програмного забезпечення для потреб адміністрування та ведення персоніфікованого обліку учасників недержавних пенсійних фондів.

Засновниками Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів є мальтійська компанія «Балтазар Холдинг Лімітед» (Baltazar Holdings Limited) і українська компанія ТОВ науково-виробниче підприємство «Мілітекс».

Додаткові відомості про компанію:

Код ЄДРПОУ: 32800088

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи: АА № 2 від 1 вересня 2005 року відповідно до рішення ДКРРФП № 334 від 15 квітня 2004 року.

Реєстраційний номер фінансової установи: 17100146.

Статутний фонд: 5165000 гривень.

Ліцензія на провадження діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, серія АБ № 115963 від 18 грудня 2007 року, видана відповідно до рішення Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг про видачу ліцензії № 151 від 11.12.2007. Термін дії ліцензії: з 13.12.2007 безстроковий.
Особистий кабінет Стати учасником
© 2018 Недержавний пенсійний фонд "ВСЕ"