укр рус eng
 

ВАТ "Ощадбанк" сьогодні - банк, відомий кожному громадянинові України. Був створений в 1991 р., є одним з найбільших банків України. 100% акцій банку належать державі.

Ощадбанк має найбільшу мережу - понад 6000 установ. Мережа підрозділів банку включає 25 регіональних управлінь, 380 відділень і 5740 філій, охоплюючи всі куточки країни. Це велике підприємство, де задіяно близько 35 тис. працівників.

Ощадбанк - єдиний банк, який відповідно до Закону України «Про банки і банківську діяльність» має державну гарантію по вкладах населення. Ощадбанк - банк, який є достатньо капіталізованим і забезпечує виконання нормативів встановлених НБУ.

Станом на 01.07.2008 р. банк отримав чистий прибуток в сумі 180 млн. 184 тис. грн.

ВАТ «Державний Ощадний банк Україна» пропонує приватним і корпоративним клієнтам повний спектр банківських послуг.

Ощадбанк контролює значну частину ринку особистих вкладів населення, оперує більш ніж 90 мільйонами рахунків.

Банк має тісні зв'язки з іноземними банками в багатьох країнах світу. Не один рік Ощадбанк підтримує добрі відносини з німецькими ощадкасами, які мають багаторічний досвід ощадної справи, а також Фондом Міжнародного співробітництва, Комітетом TACIS, Європейської Комісії. Ощадбанк має кореспондентські рахунки майже в тридцяти банках США, Німеччини, Франції, Австрії, Канади, Австралії, ближнього зарубіжжя. Банк є учасником Асоціації банків, членом ПФТС, УМВБ, МВБ, принциповим членом VISA International та асоційованим членом Europay International.

Ощадбанк - єдиний серед українських банків, який має закріплену законом державну гарантію збереження вкладів громадян та їх видачі на першу вимогу. Основними перевагами банку є розвинена філіальна мережа по всій території Україні, досвідчені фахівці та новітні банківські технології у поєднанні з надійністю державного банку.

Місія банку

Банк відображає ідею тривалого заощадження коштів населення на принципах справедливої прибутку і надійності і, завдяки клопіткої праці, допомагає розвивати економіку України та забезпечує інтереси її громадян. Заради цього було збережено та відбудовано найширшу філіальну банківську мережу і поставлено собі за мету забезпечити високоякісним сервісом індивідуальних та корпоративних клієнтів приватної та державної форми власності по всій Україні.
 
Стратегічна мета банку

Метою банк є до 2010 року відбудувати Державний Ощадний банк України, як фінансово стійку компанію, яка обслуговує своїх клієнтів на новому рівні якості і ефективно виконує функції, відповідні місії, ролі та сутності в економічному просторі України.

Додаткові відомості

Повне найменування

Відкрите акціонерне товариство «Державний Ощадний банк України»
Скорочене найменування ВАТ «Ощадбанк», код ЄДРПОУ: 00032129

Місцезнаходження: 01023, м. Київ, вул. Госпітальна, д. 12-г

Поштова адреса: 01034, м. Київ, вул. Володимирська, д. 27

Банківські реквізити: п / р № 32000161402 в головному управлінні НБУ по Києву і Київській області МФО 321024.

Реєстраційні реквізити: Свідоцтво про реєстрацію ВАТ «Державний ощадний банк України» № 4 від 31.12.91. Свідоцтво видано Національним банком України.

Ліцензія на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: депозитарної діяльності зберігача цінних паперів серії АБ № 218398.

Ліцензія видана Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, рішення про видачу ліцензії від 10.06.2005 року № 507.
термін дії ліцензії з 20.06.2005 року по 20.06.2010 року
Голова правління: Гулей А.І.; Головний бухгалтер: Костенко Г.С.
Реквізити засобів зв'язку (номер контактного телефону, факсу, адреса електронної пошти):
Телефон: 247-85-69
Факс: 247-85-68
Електронна адреса: council@oschadnybank.com
Особистий кабінет Стати учасником
© 2018 Недержавний пенсійний фонд "ВСЕ"