укр рус eng
 

Компанія з управління активами «Всесвіт» була заснована в січні 2004 року і входить до групи компаній «ВСЕ», в яку також входить АПФ «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів».

На сьогоднішній день компанія управляє активами одного з найбільших відкритих недержавних пенсійних фондів - НПФ «ВСІ», який був зареєстрований в числі перших в 2004 році і прийняв перший пенсійний внесок на початку 2005 року. Так само КУА Всесвіт управляє активами НПФ Покрова.

Фактично КУА «Всесвіт» однією з перших в Україні набула практичний досвід з управління активами недержавних пенсійних фондів і виступила піонером у сфері НУО.

Компанія бере активну участь у розвитку та вдосконаленні системи НПЗ, і технологій управління пенсійними активами спільно з ГК «ВСЕ», Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів, Проектом USAID «Розвиток ринків капіталу», Світовим банком.

У компанії працює професійна команда інвестиційних керуючих, групи висококваліфікованих аналітиків, юристів та інших фахівців у сфері інвестицій.


Всі співробітники Компанії мають багаторічний досвід роботи на ринку цінних паперів України та в сфері інвестування та підтверджену відповідними свідоцтвами кваліфікацію.

Засновниками компанії є мальтійська компанія «Балтазар Холдинг Лімітед» (Baltazar Holdings Limited) і українська компанія ТОВ науково-виробниче підприємство «Мілітекс».

Компанія має Ліцензію на професійну діяльність на ринку цінних паперів: діяльність з управління активами інституційних інвесторів серія АД № 034314 від 13 квітня 2012 видана Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Особистий кабінет Стати учасником
© 2018 Недержавний пенсійний фонд "ВСЕ"