укр рус eng
 
Проект Закону України про внесення змін до законів з НПЗ
Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України з питань недержавного пенсійного забезпечення, прийнятий за основу,  поданий народними депутатами України Альошиним В.Б., Хомутинніком В.Ю., Буряком С.В. та іншими (всього 8 підписів).

Необхідність розробки законопроекту була викликана тим, що на практиці застосування чинних норм Закону "Про недержавне пенсійне забезпечення" виявлено цілу низку неврегульованих питань щодо діяльності недержавних пенсійних фондів та неузгодженостей норм цього Закону з цивільним законодавством.

Проект закону, передусім. спрямований на захист прав учасників системи недержавного пенсійного забезпечення та створення більш ефективних умов для роботи з пенсійними активами.

До Закону "Про недержавне пенсійне забезпечення" вносяться зміни, які передбачають удосконалення правового регулювання управління недержавним пенсійним фондом, його реєстрації, як юридичної особи, так і як фінансової установи, удосконалення процедур ліцензування адміністраторів недержавних пенсійних фондів та компаній з управління активами пенсійних фондів шляхом створення рівних умов щодо діяльності з адміністрування НПФ для професійних адміністраторів та компаній з управління активами. Також уточнюється термінологія закону та, з огляду на дефіцит фінансових інструментів для інвестування пенсійних активів, пропонується розширити перелік таких інструментів та змінити норми диверсифікації.

В Законі "Про оподаткування прибутку підприємств" зміни стосуються віднесення до складу валових витрат платників податку внесків на недержавне пенсійне забезпечення працівників, а також щодо врегулювання питань оподаткування недержавних пенсійних фондів, як неприбуткових юридичних осіб.

В Законі "Про податок на додану вартість" пропонується віднести до складу операцій, що не підлягають оподаткуванню податком на додану вартість, послуг з адміністрування недержавних пенсійних фондів.
Личный кабинет Стать участником
© 2018 Негосударственный пенсионный фонд "ВСЕ"