укр рус eng
 
Міжнародна наукова конференція «Ефективне впровадження накопичувального пенсійного забезпечення як інструмент державної антикризової політики та державно-приватне партнерство в даній сфері»

8 грудня 2014 у Великому конференц-залі Національної академії наук України, відбулася міжнародна наукова конференція на тему: «Ефективне впровадження накопичувального пенсійного забезпечення як інструмент державної антикризової політики та державно-приватне партнерство в даній сфері».

У науковій конференції брали участь Голова Польської палати пенсійних фондів, представники Польської академії наук, представник Посольства Республіки Польща, міжнародні консультанти у сфері державних соціальних реформ, представники об'єднань учасників фінансових ринків і бізнес-асоціацій, а також представники органів державного управління: Адміністрації Президента України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.

 

На конференції були прийняті важливі рішення: необхідно в короткий строк створити робочу групу для надання допомоги уряду України щодо впровадження пенсійної реформи в частині створення обов'язкового накопичувального рівня. Робочій групі необхідно сформулювати і дати свої пропозиції органам державного управління щодо невідкладного впровадження обов'язкового накопичувального пенсійного забезпечення.Організаторами конференції виступили Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів, представництво Польської академії наук в Україні та Інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи Національної академії наук України.

Презентація «Польська пенсійна система»
Малгожата Русевич
- Голова Польської палати пенсійних фондів

Презентація «Законодавче майбутнє пенсійної реформи: очима нового парламенту»
Нечай Анна Анатоліївна
- міжнародний консультант у сфері державних соціальних реформ, доктор юридичних наук, кандидат фізико-математичних наук, магістр психології, автор більше 80 наукових робіт і співавтор понад 100 нормативно-правових актів у 5 країнах світу (Україна, Хорватія, Румунія, Росія Вірменія).

Презентація «Передумови та ризики для впровадження накопичувальних пенсійних систем: особливості ситуації в Україні»
Ткаченко Лідія Григорівна
- кандидат економічних наук, провідний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи Національної академії наук України, автор понад 100 наукових праць.
Сплатити внесок Особистий кабінет Стати учасником
© 2019 Недержавний пенсійний фонд "ВСЕ"