укр рус eng
 
НПФ «ВСІ» змінив динаміку розвитку з екстенсивної на інтенсивну

У 2015 році НПФ «ВСІ» змінив динаміку розвитку з екстенсивної на інтенсивну.

Активи фонду в 2014 році зросли, але тільки за рахунок інвестиційного доходу - екстенсивного фактора. При цьому, доходність фонду склала рекордні 50,23% завдяки тому, що КУА «Всесвіт» цілеспрямовано вчасно сформувала «антикризову» структуру інвестиційного портфеля для фонду, спрямовану на те, щоб максимально зберегти вартість накопичень під час кризи. У 2014 році у зв'язку з військовою ситуацією в країні і економічною кризою більшість вкладників призупинили сплату пенсійних внесків, і тому внесків до фонду приходило менше, ніж здійснювалося виплат.

Але в 2015 році при перших ознаках стабілізації в країні вкладники активно відновили внески до НПФ «ВСІ», їх обсяг істотно перевищив обсяг виплат, що демонструє високу довіру вкладників до фонду. Так, за 11 місяців 2015 року вкладники перерахували до фонду 2 577 306,77 грн. внесків. При цьому, фонд за 11 місяців 2 015 року здійснив виплат пенсій на суму 1 454 384,62 грн.

Таким чином, в 2015 році, НПФ «ВСІ» змінив динаміку розвитку з екстенсивної на інтенсивну: зростання його активів відбувається як за рахунок нових внесків, так і за рахунок інвестиційного доходу.
 
Довідка:

Відкритий недержавний пенсійний фонд «ВСІ» зареєстровано 27 липня 2004 року. Вкладниками фонду виступають промислові підприємства, профспілки та фізичні особи. Адміністратором НПФ «ВСІ» виступає ТОВ «Всеукраїнський адміністратор пенсійний фондів». Компанією з управління активами - ТОВ «Компанія з управління активами« Всесвіт». Банком-зберігачем - ВАТ «Ощадний банк України».
Сплатити внесок Особистий кабінет Стати учасником
© 2019 Недержавний пенсійний фонд "ВСЕ"