укр рус eng
 

Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів
Товариство з обмеженою відповідальністю «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів» (ТОВ «ВСЕАПФ») зареєстрований 22 січня 2004 року. Спеціалізується виключно на адмініструванні пенсійних фондів. На відміну від більшості компаній, які поєднують діяльність з адміністрування НПФ з управлінням активами НПФ, ТОВ «ВСЕАПФ» не має і не планує отримувати ліцензію на управління активами НПФ. ВСЕАПФ адмініструє так же НПФ Покрова, НПФ Соціальна підтримка та НПФ Турбота

Компанія з управління активами «Всесвіт» була заснована в січні 2004 року і входить до групи компаній «ВСЕ», в яку також входить АПФ «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів».
Основним видом діяльності компанії є професійне управління активами недержавних пенсійних фондів.
На сьогоднішній день компанія управляє активами одного з найбільших відкритих недержавних пенсійних фондів - НПФ «ВСІ», який був зареєстрований в числі перших в 2004 році і прийняв перший пенсійний внесок на початку 2005 року. Так само КУА Всесвіт управляє активами НПФ Покрова та трьох Закритих інвестиційних фондів «Амальтея», «Каллісто» і «Евант» через які реалізуються проекти прямих інвестицій в комерційну нерухомість , телекомунікації та медичну галузь.


ВАТ «Державний Ощадний банк України»
ВАТ "Ощадбанк" сьогодні - банк, відомий кожному громадянинові України. Був створений в 1991 р., є одним з найбільших банків України. 100% акцій банку належать державі.
Ощадбанк має найбільшу мережу - понад 6000 установ. Мережа підрозділів банку включає 25 регіональних управлінь, 380 відділень і 5740 філій, охоплюючи всі куточки країни. Це велике підприємство, де задіяно близько 35 тис працівників
Сплатити внесок Особистий кабінет Стати учасником
© 2019 Недержавний пенсійний фонд "ВСЕ"